GrIStuF

GrIStuF

Cześć! Z tej strony GrIStuF. Jesteśmy organizacją pozarządową, non-profit. Działamy w niemieckim mieście Greifswald i poszukujemy twoich supertalentów. Jesteśmy grupą wolontariuszy*szek, wzbogacamy życie kulturalne w naszym pięknym mieście. Możesz dołączyć do naszej organizacji, dzięki programowi European Voluntary Service. Wolontariat rozpoczyna się we wrześniu.

GrIStuF?
Co dwa lata organizujemy w Greifswaldzie Międzynarodowy Festiwal Studentów*ek (Greifswald International Students Festival), stąd nasza nazwa.
Celem festiwalu jest połączenie 150 studentów*ek z całego świata przez dialog ponad obywatelstwa, rasy czy religie. Na festiwalu wymieniamy się swoimi pomysłami, a także dyskutujemy na różne tematy. W tym roku zorganizowaliśmy festiwal o tytule: „Ponad Granice- Gdzie są twoje limity?”

Wkrótce będziemy przygotowywać następny festiwal
GrlStuF- 2020 i możesz zostać częścią tego festiwalu. Ale oczywiście to nie jest wszystko, co robimy.

Organizujemy wydarzenia takie jak:
„Fête de la Musique” oraz „Running Dinner”. Gościmy salonowe koncerty i mamy własny program w radiu.
Jako wolontariusz*ka europejska nauczysz się planować oraz organizować wydarzenia. Będziesz podejmował*a decyzje związane z festiwalem, na który oczywiście wszystkich zapraszamy.

Możesz zaoferować nam swoje pomysły na warsztaty tematyczne, filmy i dyskusje. Możesz także wspierać naszą grupę do kontaktów społecznych. Możesz prowadzić social media, kontaktować się z prasą, robić zdjęcia podczas wydarzeń. Możesz także dołączyć do grupy, która tworzy plan finansowy i nawiązuje kontakty ze sponsorami*kami.

Nie martw się!
Na początku może to wszystko brzmieć skomplikowanie. Mamy jednak dwie podstawowe umowy, dziękim którym pozbędziesz się swoich obaw i wątpliwości. Na początku pokażemy ci, jak będzie wyglądała twoja praca. Bardzo chętnie podzielimy się z tobą naszym doświadczeniem i wiedzą. Jesteśmy pewni*e, że od ciebie także nauczymy się wielu rzeczy. Każdy członek*kini może zadecydować, jaki rodzaj aktywności chce wykonywać.

Czego oczekujemy

Jak pewnie zauważyłeś*aś, organizowanie naszych zróżnicowanych wydarzeń wymaga wielu rodzajów umiejętności. Będziemy oferować ci różnorodne zadania, z których będziesz mógł*mogła wybrać te najbardziej ciekawe dla ciebie. Dodatkowo, będziemy cię zachęcać do podzielenia się z nami własnymi pomysłami podczas twojego pobytu na EVSie.

Niemniej jednak, wymagamy od ciebie posiadania umięjętności podanych niżej:

-język angielski na wysokim poziomie, znajomość języka niemieckiego byłaby dodatkowym atutem
-otwarty umysł
-gotowość pracy w grupie

-pewność siebie w dyskusji
-zdolność mówienia do dużej grupy

Czekamy na twoją aplikację. Pamiętaj, że twoja współpraca z nami może rozpocząć się tylko we wrześniu 2019 roku. Późniejszy start nie jest możliwy. Więcej informacji możesz znaleźć na naszej stronie internetowej: www.gristuf.org
oraz na naszym facebooku: www.facebook.com/gristuf

    • Categories: EVS (pl)